Vstupenky

Vzhledem k současné koronavirové situaci jde do prodeje jen velmi omezený počet vstupenek. Je jasné, že letošní Inverze bude o trochu více komorní, než jsme plánovali. To však nemusí být nutně na škodu...

Aby byla Inverze 2020 co nejpřístupnější a každý návštěvník si mohl vybrat z bohatého programu to, co má nejraději, rozhodli jsme se letos vytvořit několik variant vstupenek. Až na dvě čestné výjimky (viz níže) se tak na každé autorské čtení, diskuzi nebo koncert dostanete i zvlášť. Nejvýhodnější je samozřejmě koupě celofestivalové akreditace, ale myslíme i na ty, kteří nebudou mít možnost prožít Inverzi celou. Do prodeje jde také čistě literární akreditace, se kterou se dostanete na všechny body programu vyjma koncertů.

Samostatné vstupenky neprodáváme na autorské čtení Karin Lednické v Šikmém kostele a divadelní představení DIvadla Feste Display of the Shame.

Akreditace

Celofestivalová
akreditace
400 Kč

S touto akreditací jste nezastavitelní! Ať už se během šesti festivalových dní budete chtít dostat kamkoli, budete mít dveře otevřené.

Literární
akreditace
250Kč

Pro všechny milovníky literatury, ale i divadla! Platí na všechna autorská čtení, diskuze, literární pořady, exhibici slam poetry i představení Divadla Feste: Display of the Shame.

Víkendová
akreditace
300 Kč

Můžete jenom v pátek a sobotu? Nevadí, s naší víkendovou akreditací si vychutnáte festivalovou atmosféru plnými doušky.

Samostatné vstupenky

Myslíme i na ty, pro které je celý festival moc velká porce a chtějí si užít jen některé programové jednohubky.

Koncerty

Také letos jsme vám v rámci hudebního programu přichystali opravdové lahůdky. Na každý koncert si můžete zakoupit vstupenku zvlášť. V předprodeji stojí 100 Kč, na místě 150 Kč.

Literární program

Myslíme i na ty, kteří nechtějí promeškat čtení svého oblíbeného autora nebo autorky. Samostatné vstupné na jednotlivé literární akce činí 50 Kč a zakoupit si jej budete moci přímo na místě. Tedy pokud to dovolí kapacita – přednost budou mít vždy držitelé akreditací!

Slam poetry

Pokud jste milovníci slamu a nechcete si ho nechat ujít, máme pro vás samostatnou vstupenku i na inverzní slam poetry exhibici.

Máte dotaz?

Napište nám →