Vstupenky

Vzhledem k současné koronavirové situaci jde do prodeje jen velmi omezený počet vstupenek. Je jasné, že letošní Inverze bude o trochu více komorní, než jsme plánovali. To však nemusí být nutně na škodu...

Aby byla Inverze 2021 co nejpřístupnější a každý návštěvník si mohl vybrat z bohatého programu to, co má nejraději, rozhodli jsme se letos vytvořit několik variant vstupenek. Nejvýhodnější je samozřejmě koupě celofestivalové akreditace, ale myslíme i na ty, kteří nebudou mít možnost prožít Inverzi celou. Do prodeje jde také čistě literární akreditace, se kterou se dostanete na všechny body programu vyjma koncertů, na které však jako na jediné bude možnost zakoupit si vstupenku zvlášť, ať už v předprodeji nebo na místě.

Akreditace

Celofestivalová
akreditace
500 Kč

S touto akreditací jste nezastavitelní! Ať už se během šesti festivalových dní budete chtít dostat kamkoli, budete mít dveře otevřené.

Literární
akreditace
250Kč

Pro všechny milovníky literatury, ale i divadla! Platí na všechna autorská čtení, diskuze, literární pořady, exhibici slam poetry i představení Divadla Feste: Display of the Shame.

Víkendová
akreditace
300 Kč

Můžete jenom v pátek a sobotu? Nevadí, s naší víkendovou akreditací si vychutnáte festivalovou atmosféru plnými doušky.

Koncerty

Také letos jsme vám v rámci hudebního programu přichystali opravdové lahůdky. Na každý koncert si můžete zakoupit vstupenku zvlášť.

Máte dotaz?

Napište nám →